Työpaikat ja luottamushenkilöt

Listaa täydennetään sitä mukaan, kun saamme luottamushenkilöiltä luvan julkaista yhteystiedot.

Jos olet luottamustehtävissä ja yhteystietojasi ole listalla, ota yhteyttä kotisivuvastaavaan Lauri Kalantiin.

  

Työpaikka

Pääluottamusmies

 

Työsuojeluvaltuutettu

    

Enics Finland Oy

Kai Hyvärinen

puh. 0405711101

kai.hyvarinen@enics.com

 

Taina Puranen

puh. 0408243055

puranen.taina@gmail.com

Inission Lohja Oy

Kimmo Karjalainen

puh. 0405563781

kiluk.arjalainen@gmail.com

 

Kai Karjalainen

puh. 0407285738

karjis666@gmail.com

    
    
    

Mamec Oy

Kari Karjalainen

puh: 040 7087404

 

Mikko Virtanen

puh: 0505520953

 karhu.benis@netti.fi mikko.virtanen83@hotmail.fi

 

   
    
MLB Electronics Oy

Tommi Matinlassi

puh.0505372786

tommi.matinlassi@netti.fi

 

-

Pumppulohja Oy

Ari Jauhiainen

puh.0405278352

jauho435@hotmail.com

 

Heimo Vuorinen

puh.0500104057

heimo.vuorinen@dnainternet.net

Saajos Oy

Mika Kiiskinen

puh. 0445076844

kovis1970@hotmail.fi

 

Petri Möykkynen

puh. 0400453646

moykkynen@hotmail.com

    
    
Valon Kone Oy

Jarkko Ikonen

puh. 0445666737

ssik1981@gmail.com

 

Jorma Kortelainen

puh. 0442745430

jorma.kortelainen@gmail.com

    
Caverion Industria Oy
  

Mika Korkka

puh.0504531622

mika.korkka@maintpartner.com

    
Christian Berner Oy  

Risto Malmberg

puh. 0407028242

ristoa.malmberg@gmail.com

    
    
Vihdin Kuumasinkitys Oy  

Esa Rautajärvi

puh.0445710649

esa.rautajarvi@gmail.com

Plastex Oy

Janne Ohtonen

puh. 0415032707

janne.ohtonen@plastex.fi