Työpaikat ja luottamushenkilöt

Listaa täydennetään sitä mukaan, kun saamme luottamushenkilöiltä luvan julkaista yhteystiedot.

Jos olet luottamustehtävissä ja yhteystietojasi ole listalla, ota yhteyttä kotisivuvastaavaan Lauri Kalantiin.

  

Työpaikka

Pääluottamusmies

 

Työsuojeluvaltuutettu

Ensto Finland Oy

Riitta Häyhänen
puh. 040 0470354

riittahayhanen@gmail.com

       

Jukka Oksanen

puh.0443285300
jukka.oksanen@ensto.com

Enics Finland Oy

Minna Forsman

puh.0451342615

minna.forsman@enics.com

 

Mervi Ståhlstedt
puh. 0503860020
mervi.irmeli@hotmail.com

Hyrles Oy

Jari Saarenpää

puh.0404133866

j.e.saarenpaa@gmail.com

 

Kai Karjalainen

kiluk.a.arjalainen@gmail.com

    
Maintpartner Oy

Jani Sainio

puh. 0504531622

jani.sainio@maintpartner.com

 

Mika Korkka

puh.0504531622

mika.korkka@maintpartner.com

    

Mamec Oy

Kari Karjalainen

puh: 040 7087404

 

Kari Karjalainen

puh: 040 7087404

 karhu.benis@netti.fi karhu.benis@netti.fi

 

   
    
MLB Electronics Oy

Tommi Matinlassi

puh.0505372786

tommi.matinlassi@netti.fi

 

-

Pumppulohja Oy

Ari Jauhiainen

puh.0405278352

jauho435@hotmail.com

 

Heimo Vuorinen

puh.0500104057

heimo.vuorinen@dnainternet.net

Saajos Oy

Mika Kiiskinen

puh.0445076844

kovis1970@hotmail.fi

 -
    
    
Valon Kone Oy

Mikko Halonen

puh.0503507756

halonen82@gmail.com

 

Jorma Kortelainen

puh.0442745432

jorma.kortelainen@gmail.com

    
    
    
Trial Oy- 

Petri Malin

puh.0503587466

petri.malin@suomi24.fi

    
    
Vihdin Kuumasinkitys Oy- 

Esa Rautajärvi

puh.0445710649

esa.rautajarvi@gmail.com